Zespół

Małgorzata Pieńkowska
Dyrektor Zarządzający

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie oraz wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością Zarządzanie Potencjałem Społecznym. W 2002 roku założyłam firmę STIMULUS. 

Bardzo zależy mi na wspieraniu ludzi z różnych środowisk zawodowych w planowaniu i rozwijaniu ich kariery oraz w podnoszeniu ich kwalifikacji. 

Wychodzę z założenia, że każdy jest obdarowany unikalnymi zdolnościami i talentami, jedynie czasami trzeba je obudzić i nadać im odpowiedni kierunek. Chcę pomagać innym ludziom poprzez organizowanie szkoleń grupowych i indywidualne doradztwo. Dokładam wszelkich starań, aby nasz zespół pracując kreatywnie i twórczo jak najlepiej zaspakajał potrzeby Klientów.

Trenerzy

Współpracujemy z grupą około 100 profesjonalnych trenerów, dzięki czemu mamy możliwość elastycznego dostosowania osoby prowadzącej zajęcia do specyfiki i profilu firmy lub instytucji. Dobór naszych trenerów nie jest przypadkowy – są oni profesjonalistami i wieloletnimi praktykami w różnych obszarach. Każdy z naszych trenerów jest specjalistą w swoim zakresie. Przygotowują oni szkolenia dostosowane do Państwa potrzeb. Są do Państwa dyspozycji w trakcie szkolenia, a także do 2 tygodni po przeprowadzonym szkoleniu.

Centrum doskonalenia STIMULUS
Kierownik ds. sprzedaży i obsługi biura

Kierownik ds. sprzedaży i obsługi biura

Kontaktuje się z Państwem osobiście i telefonicznie. Kompleksowo nadzoruje przygotowania do szkoleń. Zajmuje się fakturowaniem, materiałami na szkolenia, a także raportami po szkoleniach. Przeprowadza analizę strony internetowej i nośników social media.

Specjaliści ds. sprzedaży

Specjaliści ds. sprzedaży

Bezpośrednio kontaktują się z Państwem przedstawiając naszą bieżącą ofertę. Nadzorują odpowiedni przebieg procesu zamówienia, wystawiają certyfikaty ukończenia szkolenia, przygotowują niezbędne materiały. Prowadzą działania marketingowe.

ADRES DO KORESPONDENCJI:
Centrum Doskonalenia STIMULUS
ul. Przasnyska 6A lok. 333
01-756 Warszawa
 

 

 

DANE DO FAKTURY:
STIMULUS - Małgorzata Pieńkowska
ul. Przasnyska 6A
01-756 Warszawa
NIP: 534-134-49-44
REGON: 012216162

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
Tel. +48 (22) 247 85 99
Kom. +48 504 291 990
biuro@centrumstimulus.pl
www.stimulus.com.pl

 


NUMER KONTA:
79 1950 0001 2006 6516 2357 0001 IdeaBank